Bemutatkozás - Vízvár konyha - Vízváron működő főzőkonyhánk a hét öt munkanapján működik az élelmezésvezető irányításával, aki alatt 1 fő diétás szakács végzettségű szakács és 4 konyhai kisegítő látja el a mindennapi konyhai feladatokat. Konyhánkon átlagosan napi 150 adag ételt készítünk, amely magába foglalja az óvodai, az alsó tagozatos, a szociális, illetve a vendégétkeztetést, Vízvár településen kívül Bélaváron és Heresznyén is. A szünidei időszakokban a rászoruló gyermekek számára biztosítjuk a napi egyszeri meleg étkezést, amelyhez segítséget nyújt a helyi önkormányzat START munkában megtermelt nyersanyagainak felhasználása. Emellett, több kipróbált éves receptúra alapján savanyúságot rakunk el és paradicsomot is befőzünk. Így az egészséges, helyben termelte alapanyagból készült finomságokat egész évben tudjuk biztosítani étkezőink számára. Minden korosztály számára igyekszünk a törvényi előírások betartásával olyan étrendet tervezni, amely megfelelő minőségben és mennyiségben tartalmazza a nélkülözhetetlen alapanyagokat. A környékben elismerten finoman főző szakácsunkkal a konyha összes dolgozója minden étkezni vágyó érdeklődőt szeretettel vár!