Bemutatkozás - Szulok Tagóvoda A szuloki óvoda egy vegyes csoporttal működik. Az óvoda épülete egy családi házból került átalakításra, mely pár éve pályázatból megújult. Az óvoda a település egyik mellékútján helyezkedik el, udvara tágas és a kevés utcai forgalom miatt csendes, ideális a gyerekeknek. Helyiségei galériás csoport szobával és szeretetteljes, családi légkörrel várják az ovisokat. Az óvodában német kisebbségi kétnyelvű óvodai nevelés folyik, mely az óvodáskorú gyerekek életkori sajátosságainak és egyéni fejlettségének megfelelően a német kisebbség nyelvének és kultúrájának megismerését és ápolását tartalmazza.