2018/19-es év - Babócsa Tagóvoda - ŐSZ A nevelési év elején különösen Vannak virágok, amelyeket ősszel Az őszi gyümölcsökkel, fontos a közösség alakítás,közösség kell ültetni! Az árvácska ültetésben zöldségekkel ismerkedtünk, fejlesztés.A tenyér nyomat kép az a gyerekek is sokat segítettek. Készítettünk zöldség- és összetartozást jelképezi. gyümölcssalátát. A Tök jó héten, a rengeteg fajta tökkel tevékenykedtünk. Játszottunk, alkottunk, tök lámpást készítettünk. A sütőtököt többféle formában is kóstoltuk. Sütve és sütőtök süti formájában. A süti jobban ízlett a gyerekeknek. A OVI FOCI program az idén is folytatódott.Barcson közös edzésen vettek részt a gyerekek. Óvodákból Kosztics Márk és Balogh Áron külön dicséretet és jutalmat kapott. Az idei őszi időjárás egy áldás volt nekünk. Nagyon sok időt töltöttünk a szabadban, nagy sétákat tettünk, a focipályán fociztunk, versenyfutottunk, kötelethúztunk. Nagyon élveztük a gyönyörű napsütéses napokat, még novemberben is.