2017/18 tél album Bolhó Album 12 db fotó
Az adott képekre klikkelve azok nagyobb méretben is megjelennek , Lehet folyamatosan kattintva pergetni a képeket , de automatikusan is vetíthető az album !
Télapó ünnepség - A Télapó nem érkezett egyedül, volt neki két segítője, két kis manó. Az ovisok dallal, verssel köszöntötték a bőkezű ajándékot osztó vendéget, aki az üdvözlések után egyenként minden gyermeknek át is adta ajándékát.Az idei év Mikulás napján egy nagyon kedves baráti társaság látogatott el hozzánk, akik már a második alka- lommal gyűjtöttek adományt kis óvodánk számára. Rengetek játékot, mesekönyvet, plüssöket, írószereket és ruhákat hoztak részünkre aján- dékba. Miután minden gyermek átvette csomagját, a műsorszámok is végükhöz értek, a Télapó átkísért minket a másik csoportszobába, ahova kitették az adományt. Falu Karácsonya December 23-án tartotta településünk a Falu Karácsonya műsorát, ahol ovisaink is felléptek. Aznap este községünkben is minden a karácsony- várásról szólt, ünnepi hangulatba díszítettük művelődési házunkat, meggyújtottuk a nagy adventi koszorúnk negyedik gyertyáját, Tamás atyával közösen imádkoztunk a Betlehem előtt, valamint elmaradhatat- lan volt a kalács, a felnőtteknek a forralt bor, illetve a gyermekeknek a citromos tea.