Bemutatkozás - Homokszentgyörgy konyha - A Drávamenti Óvodák homokszentgyörgyi konyhája, a homokszentgyörgyi I.István Általános Iskola területén működik. Konyhánk 270 adag ételt készít. Ebből szociális étkező körülbelül 100 fő, iskolai és óvodai étkeztetés 170 fő.Két fő szakképzett szakács és négy fő kisegítő személyzettel működünk. A nyári étkeztetés során konyhánk a településen biztosítja a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű, rászoruló gyermekek étkezését. Ez a konyha főzési adag számát 60 adaggal növeli meg. Igyekszünk a törvényi kötelezettség betartásával a helyi önkormányzat start munka programja alapján megtermelt friss alapanyagokat felhasználni. Minden korosztály számára változatos ételeket igyekszünk biztosítani. Az étrend összeállításánál figyelünk arra, hogy az ételek egészségesek, de ugyanakkor ízletesek legyenek mindenki számára. Minden étkezni vágyó érdeklődőt szeretettel várunk!