Bemutatkozás - Kálmáncsa konyha - A Drávamenti Óvodák kálmáncsai konyhája, a kálmáncsai óvodával egy udvarban működik. Konyhánk 50 adag ételt készít. Ebből szociális étkező körülbelül 12 fő, iskolai és óvodai étkeztetés 25 fő. Két fő szakképzett szakács és egy fő kisegítő személyzettel működünk. A nyári étkeztetés során konyhánk a településen biztosítja a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű, rászoruló gyermekek étkezését. Igyekszünk a törvényi kötelezettség betartásával a helyi önkormányzat start munka programja alapján megtermelt friss alapanyagokat felhasználni. Minden korosztály számára változatos ételeket igyekszünk biztosítani. Az étrend összeállításánál figyelünk arra, hogy az ételek egészségesek, de ugyanakkor ízletesek legyenek mindenki számára. Minden étkezni vágyó érdeklődőt szeretettel várunk!