2017/18 tél album Csokonyavisonta Album 24 db fotó
Az adott képekre klikkelve azok nagyobb méretben is megjelennek , Lehet folyamatosan kattintva pergetni a képeket , de automatikusan is vetíthető az album !
Advent: Adventi várakozás sok programot ölel fel. Mézeskalács sütés, Adventi muzsika falusi ünnepen szereplés. Az iskolás gyermekekkel közös kreatív délelőtt. Séta a falu Betleheméhez. Célunk a ráhangolódás az ünnepre. Mikulás A Mikulás ellátogat minden évben az óvodába és minden gyermek számá- ra hoz ajándékot. A gyermekek versekkel, dalokkal, rajzokkal várják. Ezen a napon a kisebb gyermekek is bejöhetnek a Mikulás műsorra. Karácsony Adventi várakozás előzi meg a karácsonyi műsorunkat. Mézeskalács sütés, ajándék készítés a család számára, zenehallgatás A karácsonyi ünnepségünket az óvodában tartjuk, melyen a szülők is részt vesznek. A karácsonyfa alatt a gyermekek kisebb– nagyobb ajándékokat találtak. Farsang Farsang nyílt ünnepünk, melyen jelmezes felvonulással, vidám műsorok- kal, tánccal várjuk a gyermekeket és szülőket.