2018/19-es nevelési év - Darány Tagóvoda - ŐSZ Kiemelt feladatunk az egészséges életmód alakítása. Ezért minden hónapban egészségnapot szervezünk. Együttműködő partnereink segítségével a gyerekek interaktív előadásokat is hallgatnak. Állatkertben jártunk az állatok világnapja alkalmából , itt olyan állatokkal is megismerkedhettek a gyerekek amelyeket csak könyvekből ismertek. „Erdők hete” alkalmából Középrigócon töltöttük egy tartalmas délelőttöt.Óvoda- iskola átmenet elősegítése érdekében játszónapot szerveztünk az első osztályos tanulókkal közösen. Az őszi udvarrendezés keretein belül virágok és fák ültetésével segítettük óvodánkat. A helyi általános iskolával közösen „ Utak és esélyek” alapítvány mozgás az egészségért programján vettünk részt. Az aktív szülők és pártoló felnőttek sétájukkal új sporteszközökhöz juttatták a két intézmény gyermekeit. Régi hagyományunknak megfelelően idén 12. alkalommal rendeztük meg a Márton napot.