Bemutatkozás - Bolhó konyha - A Drávamenti Óvodák bolhói főzőkonyhája a bolhói óvoda épületében működik, ahol az élelmezésvezető irányítása alatt 1 fő diétás szakács végzettségű főszakács áll, aki 2 fő szakáccsal és 1 fő konyhai kisegítővel összehangolva látja el a mindennapos konyhai teendőket. Konyhánkon naponta 110 adag étel készül, amely az óvodai, az alsó tagozatos, a szociális, valamint a vendégétkeztetést biztosítja a településen élők számára. A település önkormányzata részt vesz a START munkában, ennek köszönhetően tudjuk biztosítani a naponta szükséges friss zöldségeket, valamint az ételkészítés során való felhasználásukat. A megtermelt nyersanyagok feldolgozásával savanyúságot készítettünk, amely biztosítja az éves savanyúság felhasználást. A törvényi betartások mellett igyekszünk ízletes, megfelelő minőségű és mennyiségű ételt biztosítani az étkezők számára. A konyhánkra minden étkezni vágyó érdeklődőt változatos étlappal, ételkínálattal és szeretettel várunk!