2017/18-as nevelési év tél - ISTVÁNDI Tagóvoda Márton napon felelevenítettük a hagyományokat. Kukoricát morzsoltak, kukorica szemekből sormintát, pattogatott kukoricából kukorica csövet ragasztottak, nagyok műsorral kedveskedtek, zsíros kenyeret lila hagymával ettek a gyerekek. Szeptemberben az új gyermekek befogadás nagy kihívás volt számunkra is, hiszen 5 fő 2,5 éves gyermekünk érkezett.( Szeptemberben még beszélni nem tudtak) Mostanra bátrak, beszélnek, kis segítséggel a napi tevékenységekben ügyeskednek. •Télapó műsor a Művelődési Házban volt, CKÖ jóvoltából minden gyermek csomagot kapott. Mindkét csoport műsorral lépett fel. Karácsonyi ünnepség az óvodában volt, nem csak a Családsegítő Szolgálattól, a Szigetvári Apostoli Gyülekezettől is kaptak cipős dobozos ajándékokat a gyermekek. Családias, szeretetteljes ünnepünk volt. Farsangi Karneválunk az óvodában vidám hangulatban zajlott. Szülők készítették a jelmezeket, üdítőt, apró süteményt szinte minden szülő hozott.