2018/19-es nevelési év - Vízvár Tagóvoda - ŐSZ Az idei nevelési évben is készítettünk töklámpásokat. A hatalmas nagyságú tököket egyik szülő ajánlotta fel számunkra. A gyerekek nagy örömmel vettek részt a tök faragásában. S íme a végeredmény : A zöldségféléből édességet is lehet készíteni. A zöldséghéten sárgarépás sütit készítettünk. Ebéd után jóízűen fogyasztottuk el. Az ősz egyik legérdekesebb kirándulása a bélavári szőlőhegyen volt. A gyerekekkel szüreten jártunk. Szüreteltünk, sétáltunk, s a munka után elfogyasztottuk a tízórait. A délelőttöt „ szüreti bállal” zártuk. Az őszi zöldségek téma héten „ zöldségtündér” ellátogatott hozzánk. A zöldséges kertjéből sok-sok zöldségfélét küldött. amiből jóízűen falatoztunk és zöldségsalátát készítettünk. Az ebédhez jóízűen elfogyasztottuk. . Az idei évben először a mi óvodánkban is tartottunk Márton napi prokektet. A sok érdekes program mellett Bélavárra is ellátogattunk, „ libanéző”-be. A gyerekek megsimogatták a libákat és még libatollat is sikerült szereznünk.