2017/18 tél album Homokszentgyörgy Album 9 db fotó
Az adott képekre klikkelve azok nagyobb méretben is megjelennek , Lehet folyamatosan kattintva pergetni a képeket , de automatikusan is vetíthető az album !
Márton napi lámpás felvonulás volt az óvodában, amelyre elkísértek a szülők. Visszatérve az óvodába a gyerekek libazsíros kenyeret ettek hagymával, és teát ittak. Ellátogatott az óvodánkba a Mikulás. Hagyományunkhoz híven megtartottuk a karácsonyi ünnepélyünket. Voltak meghívott vendégek és a szülők is megnézhették gyermekeik műsorát. Februárban elbúcsúztattuk a telet, ahol a gyerekek mellett a szülők is beöltözhettek jelmezbe. Élő zenés mulatság volt, sok játékkal.