Bemutatkozás - Lad konyha - A Drávamenti Óvodák ladi konyhája, a ladi Arany János Általános Iskola épületében működik. Konyhánk 250 adag ételt készít. Ebből szociális étkező körülbelül 100 fő, iskolai és óvodai étkeztetés 150 fő. Két fő szakképzett szakács és három fő kisegítő személyzettel működünk. A nyári étkeztetés során konyhánk hat településen biztosítja a hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű, rászoruló gyermekek étkezését, amely kiszállítással valósul meg. Ez a konyha főzési adag számát 160 adaggal növeli meg. Igyekszünk a törvényi kötelezettség betartásával a helyi önkormányzat start munka programja alapján megtermelt friss alapanyagokat felhasználni. Az itt megtermelt termékeket házi savanyúságként egész évben biztosítani tudjuk. Nyáron lehetőség van a faluba érkező turisták, csoportok részére is igényelni az étkezést. Az idei évben konyhánk felújításra kerül, így még korszerűbb körülmények között tudunk dolgozni. Minden korosztály számára változatos ételeket igyekszünk biztosítani. Az étrend összeállításánál figyelünk arra, hogy az ételek egészségesek, de ugyanakkor ízletesek legyenek mindenki számára. Minden étkezni vágyó érdeklődőt szeretettel várunk!