2018/19-es nevelési év - Rinyaújlak Tagóvoda - ŐSZ SZEPTEMBER „szőlő szagú szeptember” Szüreteltünk egy közeli szőlőhegyen és nagyon finom mustot készítettünk. Őszi gyümölcsökből gyümölcssalátát készítettünk, színes gyurmából szőlőt formáztunk. OKTÓBER „levelet ontó október” Az erdők hetében, erdőt jártunk, vetélkedtünk Állatok világnapja alkalmából, Figura Ede eljátszotta velünk, a Brémai muzsikusok történetét.Megnéztük természetes élőhelyükön a tanyasi állatokat . Megünnepeltük óvodánk 25. születésnapját NOVEMBER „ködnevelő november” Márton napi mulatság régi hagyomány az óvodánkbaliba társasoztunk, lámpásokat, süteményt készítettünk.