Bemutatkozás - Babócsa konyha - Babócsán működő főzőkonyhánk a hét öt munkanapján működik az élelmezésvezető irányításával, aki alatt 1 fő szakács és 6 konyhai kisegítő látja el a mindennapi konyhai feladatokat. Konyhánkon átlagosan napi 300 adag ételt készítünk, amely magába foglalja az óvodai, az iskolai, a szociális, illetve a vendégétkeztetést, Babócsa településen kívül Somogyaracson, Komlósdon, Péterhidán és Rinyaújnépen is. A szünidei időszakokban a rászoruló gyermekek számára biztosítjuk a napi egyszeri meleg étkezést, amelyhez segítséget nyújt a helyi önkormányzat START munkában megtermelt nyersanyagainak felhasználása. Természetesen a meleg étkezés biztosításához felhasználjuk a megtermelt alapanyagokat, ezzel biztosítva a kiegyensúlyozott étkezést. Minden korosztály számára igyekszünk a törvényi előírások betartásával olyan változatos étrendet tervezni, amely megfelelő minőségben és mennyiségben tartalmazzák a nélkülözhetetlen alapanyagokat. Minden étkezni vágyó érdeklődőt szeretettel várunk!