NYÁRI KIRÁNDULÁS KÉPEKBEN - Rinyaújlak Tagóvoda 2017. június 29-én nyári kirándulásra mentünk Kaszóba, melyen ovisainkkal együtt, szüleik is részt vehettek. Az utazás autókkal történt, melyet szülői segítséggel oldottuk meg. Köszönet érte Nekik ! Az idő kedvezett nekünk, nagyon kellemes, nyári kiránduló időnk volt. Odaérkezéskor megtízóraiztunk a szabadban. Kisvasúttal a közeli Baláta-tóhoz mentünk, ahol egy kellemes séta keretében, megismerhettük a környék természeti érdekességeit és a sok szép látvány mellett, hasznos ismeretekkel gazdagodhattunk. A BALÁTA TÓNÁL A kellemes túra után, visszavonatoztunk a Kaszói központba, ahol finom ebéd várt minket. Jóllakottan, ismét túrára indultunk, a lomkoronák szintjére emelkedtünk. A gyermekek, és mi felnőttek is izgatottan sétáltunk a majdnem 10 méteres magasságban, az idei évben felállított lomkorona tanösvényen. Feri bácsi segítségével megfigyeltük és tapasztalatokat gyűjtöttünk a lomkorona szint jellemzőiről, lakóinak életéről. Nagyon élvezetes és érdekes túra volt.